Nowe peugeoty w Genewie

PEUGEOT prezentuje w Genewie najnowszą, w pełni zelektryfikowaną gamę swoich modeli. W ramach światowej premiery zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności dwa modele: nowy PEUGEOT 208 w wersji spalinowej i elektrycznejoraz model koncepcyjny Concept 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED, będący zapowiedzią linii zelektryfikowanych, sportowych modeli seryjnych opracowanych przez PEUGEOT SPORT. Marka prezentuje także nowe hybrydowe układy napędowe Plug-in Hybrid, które będą montowane w modelach PEUGEOT 3008 oraz 508 i 508 SW. O elektryfikacji PEUGEOT przypomina również ustawiony na stoisku marki monumentalny, mieniący się barwami firmowy Lew. Odwiedzający będą mogli zobaczyć model PEUGEOT e-Legend Concept, gwiazdę ostatniego Salonu Samochodowego w Paryżu. Ten koncepcyjny samochód ucieleśnia optymistyczną i w najwyższym stopniu pożądaną wizję PEUGEOT przyszłości motoryzacji: w 100% elektrycznej, inteligentnej i autonomicznej.

NOWE MODELE PEUGEOT 208 I PEUGEOT e-208: FUTURISTIC and YOUNG
PEUGEOT zaprezentuje w Genewie nowego PEUGEOT 208, nową generację jednego z bestsellerów marki. W czasach transformacji energetycznej rodzaj nadwozia nie narzuca sposobu użytkowania ani rodzaju jednostki napędowej samochodu – nowy PEUGEOT 208 jest oferowany już w momencie debiutu rynkowego z trzema rodzajami napędu: w 100% elektrycznym, benzynowym i wysokoprężnym.

Nowa generacja PEUGEOT 208 wpisuje się w pełni w strategię marki PEUGEOT, która stale podwyższa klasę swoich modeli. Model wyróżnia się ostrą stylistyką, kojarzącą się z młodością i energią.
Inspirowany modelem koncepcyjnym PEUGEOT FRACTAL, jest wyposażony w nowej generacji PEUGEOT i‑Cockpit® 3D i w całą gamę systemów wspomagania prowadzenia przejętych z modeli z wyższych segmentów.

Nowy PEUGEOT 208 pojawia się w samym sercu segmentu B. Wnosi wszystkie zalety, który składają się dziś na sukces gamy PEUGEOT – wyrazistą stylistykę oraz innowacyjność i zaawansowane technologiczne rozwiązania, które wyróżniają go na tle pozostałej oferty na rynku. W pełni połączony ze światem dzięki funkcji Mirror Screen i nawigacji TomTom® Traffic 3D online nowy PEUGEOT 208 jest również w pełni bezpieczny dzięki bogatej ofercie systemów wspomagania prowadzenia najnowszej generacji, najlepszych w tym segmencie, łącznie z nowym systemem Drive Assist otwierającym drogę do jazdy półautonomicznej.